درباره ما

شرکت سپید سیستم خاورمیانه با هدف توسعۀ تکنولوژی سیستمهای حفاظت و امنیت الکترونیک و دستیابی کارشناسان شرکت به دانش فنی این سیستم و از سوی دیگر اعلام نیاز و ارجاع سفارش از سوی سازمانهای مختلف کشور برای بکارگیری اینگونه سیستمها در راه حل های جامع تاسیس گردید.

این شرکت نیز خیلی زود توانست با استفاده از پرسنل متعهد و متخصص و با تجارب بالا و ارائۀ خدمات مطلوب و محصولات برتر، اطمینان و رضایت مشتریان خود را جلب نموده و جای خود را در صنعت سیستمهای حفاظتی بعنوان شرکتی پیشرو و برتر باز نماید و پروژه های بسیاری را به اتمام رساند.همچنین این شرکت توانست از طریق اخذ نمایندگی انحصاری و انعقاد قراردادهای دراز مدت و ایجاد موجودی انبار گسترده از محصولات و کالای مورد نیاز در پروژه ها ، خدمات پس از فروش و آموزش و تعمیرات تخصصی و نصب و راه اندازی را نیز انجام دهد و زنجیره ای پایدار از خدمات و محصولات مطمئن و دائمی را به مشتریان خود ارائه نماید.

این شرکت در زمينه سيستمهاي مدار بسته و کنترل و اتوماسيون اداري با سابقه چندين ساله از قبيل سيستمهاي الکترونيکي کنترل تردد،  مشاوره و طراحی و تأمین تجهیزات و اجرای پروژه های جامع حفاظت و امنیت الکترونیک از قبيل دوربينهاي مدار بسته ، سيستمهاي مانيتورينگ  و خدمات پس از فروش را دارد.

شركت سپید سیستمافتخار دارد تاكنون با بسیاری از شركت و سازمان و نهاد هاي دولتي و خصوصي همكاري نموده و بعنوان يكي از شركت هاي بزرگ در زمينه اتوماسيون اداري و سيستمهای مدار بسته خدمات ارائه نمايد.

طراحی و اجرای سیستم مداربسته شرکت نفت پاسارگاد در پالایشگاههای آبادان ، تهران ، بندرعباس واراک ، شرکت نفت و گاز تامین  و بسیاری شرکت ها و کارخانجات صنعتی ...

برخی پروژه های بزرگ که از محصولات این شرکت استفاده نموده اند : صنایع غذایی بنا ، صنایع الکترونیک ایران ، شرکت بازرگانی پارس ، دانشگاه آزاد اسلامی رودهن ، فرودگاه زاهدان ، داروسازی دکتر عبیدی و ...

آخرین اخبار

سری جدید محصولات مداربسته HD-TVI برند FENIX ساخت کمپانی HIKVISION

ادامه
Scroll to Top