• AHD

درباره ما

شرکت سپید سیستم خاورمیانه با هدف توسعۀ تکنولوژی سیستمهای حفاظت و امنیت الکترونیک و دستیابی کارشناسان شرکت به دانش فنی این سیستم و از سوی دیگر اعلام نیاز و ارجاع سفارش از سوی سازمانهای مختلف کشور برای بکارگیری اینگونه سیستمها در راه حل های جامع تاسیس گردید.

این شرکت نیز خیلی زود توانست با استفاده از پرسنل متعهد و متخصص و با تجارب بالا و ارائۀ خدمات مطلوب و محصولات برتر، اطمینان و رضایت مشتریان خود را جلب نموده و جای خود را در صنعت سیستمهای حفاظتی بعنوان شرکتی پیشرو و برتر باز نماید و پروژه های بسیاری را به اتمام رساند.همچنین این شرکت توانست از طریق اخذ نمایندگی انحصاری و انعقاد قراردادهای دراز مدت و ایجاد موجودی انبار گسترده از محصولات و کالای مورد نیاز در پروژه ها ، خدمات پس از فروش و آموزش و تعمیرات تخصصی و نصب و راه اندازی را نیز انجام دهد و زنجیره ای پایدار از خدمات و محصولات مطمئن و دائمی را به مشتریان خود ارائه نماید.

این شرکت در زمينه سيستمهاي مدار بسته و کنترل و اتوماسيون اداري با سابقه چندين ساله از قبيل سيستمهاي الکترونيکي کنترل تردد،  مشاوره و طراحی و تأمین تجهیزات و اجرای پروژه های جامع حفاظت و امنیت الکترونیک از قبيل دوربينهاي مدار بسته ، سيستمهاي مانيتورينگ  و خدمات پس از فروش را دارد.

شركت سپید سیستمافتخار دارد تاكنون با بسیاری از شركت و سازمان و نهاد هاي دولتي و خصوصي همكاري نموده و بعنوان يكي از شركت هاي بزرگ در زمينه اتوماسيون اداري و سيستمهای مدار بسته خدمات ارائه نمايد.

طراحی و اجرای سیستم مداربسته شرکت نفت پاسارگاد در پالایشگاههای آبادان ، تهران ، بندرعباس واراک ، شرکت نفت و گاز تامین  و بسیاری شرکت ها و کارخانجات صنعتی ...

برخی پروژه های بزرگ که از محصولات این شرکت استفاده نموده اند : صنایع غذایی بنا ، صنایع الکترونیک ایران ، شرکت بازرگانی پارس ، دانشگاه آزاد اسلامی رودهن ، فرودگاه زاهدان ، داروسازی دکتر عبیدی و ...

آخرین اخبار

سری جدید محصولات مداربسته HD-TVI برند FENIX ساخت کمپانی HIKVISION

ادامه

ارائه سری جدید محصولات AHD برند FENIX با تنوع محصولات

ادامه

آغاز فروش محصولات تحت شبکه FENIX با تنوع محصولات

ادامه
Scroll to Top